OBRÁZKOVÁ ENCYKLOPEDIE PRO DĚTI – ZVÍŘÁTKA

OBRÁZKOVÁ ENCYKLOPEDIE PRO DĚTI – ZVÍŘÁTKA

Ahoj, jmenuji je Jocko! A věř nebo nevěř, jsem papoušek – velmi chytrý papoušek! Budu tě provázet na tvé cestě za domácími zvířátky.

Tak těmito slovy začíná další kniha z nakladatelství FRAGMENT. Tato kniha byla poprvé vydána v roce 2013 v Belgii v nakladatelství Editions Caramel. U nás ji z anglického originálu přeložila Kateřina Vránová a tentokrát se zaměříme na seznámení dětí se zvířátky, na jaká se dělí, jaké mají potřeby, kde žijí, čím se živí a na mnoho jiných zajímavostí.
Nevím jak vy, ale já jsem se snad ještě nesetkala s dítkem, které by alespoň jednou nevyzkoušelo odolnost rodičů a nepoužilo na ně svůj nejkrásnější a nejprosebnější pohled a neproneslo onu známou větu: „Mami, tati, nemohl bych mít doma nějaké zvířátko? Já bych se o něho opravdu hezky staral!“
A ono buďme upřímní, mnoho z nás má co dělat, aby tomu našemu roztomilému človíčkovi odolalo. Ale když už se nakonec přece jenom necháme uprosit, měli bychom se my i naše dítě na nový přírůstek do rodiny pořádně připravit. Přece když už se jednou rozhodneme pořídit domů nějakého zvířecího mazlíčka, musíme si uvědomit, že od této chvíle je nás doma nejen o jednoho víc, ale hlavně to, že běh rodiny se najednou změní úplně od základu.
A právě k tomu vám pomůže tato kniha, kterou vás bude provázet váš nový kamarád papoušek Jocko.

titul_velky

Obsah knihy:
–    Jsou zvířata a … zvířata
–    Co je to domácí zvíře?
–    Co pro tebe mohou domácí zvířata udělat?
–    A co pro můžeš pro svého přítele udělat ty?
–    Psi
–    Kočky
–    Ptáci
–    Ryby
–    Hlodavci
–    Králíci
–    Želvy
–    Ještěři
–    Mloci a žáby
–    Strašidelná zvířata
–    10 tipů, co dělat, chceš-li chovat zvířátko

strana_1    strana_2

Knihu Obrázková encyklopedie – Zvířátka pro děti vydalo nakladatelství FRAGMENT, je vytištěna na křídovém papíře a každá kapitola je bohatě doplněna obrázky a fotkami.
Kniha je vhodná pro děti od 6 let.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ověření *