FUBI – nejlepší fotbalista v galaxii

FUBI – nejlepší fotbalista v galaxii

Už jste někdy viděli učebnici fotbalu? Že ne? Tak zkuste FUBIho 50 tipů pro mladé hráče. Není to ovšem učebnice plná suché teorie, spíš pracovní sešit, podle kterého můžete hned začít trénovat.

Průvodcem fotbalovou školou je mimozemský kluk FUBI, který má pro své kolegy fotbalisty 50 tipů, jak si počínat při tréninku, doma i na zápasech. A nejsou to jen rady týkající se herní techniky. Věděli jste, že fotbalista by měl umět hrát šachy nebo koukat na televizní přenosy?

Ten, kdo to myslí se svým fotbalovým uměním vážně, by si měl podle FUBIho psát i deníček a plnit fotbalové úkoly. A takové úkoly může najít právě na stránkách knížky – od tréninku vhazování přes nácvik žonglování s míčem až po rady, jak se chovat ke spoluhráčům i soupeřům. Každý z 50 tipů doprovází tabulka, kam si můžete zapisovat své současné a později i budoucí ohodnocení.

Ve druhé části příručky je dalších 10 testů, v nichž si ověříte, jak se v popsaných dovednostech zlepšujete. A na závěr se najde i několik tipů pro rodiče nebo na filmy s fotbalovou tematikou.
Příručku s radami pro mladé, ale cílevědomé fotbalisty stvořil dr. Günther Karsten, sám zapálený fotbalista i trenér, ale hlavně odborník na paměťové dovednosti a jejich výuku. Proto je knížka strukturovaná do krátkých kapitol s mnoha tabulkami a testy. Můžete s ní zacházet jako s pracovním sešitem, který se pomalu zaplní podle toho, jak budete ve fotbalových dovednostech postupovat.

titul_velky  strana_1

FUBIho 50 tipů pro mladé hráče je určeno pro kluky i holky od 6 do 12 let a vydalo je nakladatelství Mladá fronta.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ověření *