Příručka pro šikovné holky

Příručka pro šikovné holky

Máte doma malé holčičí neposedné ruce, které potřebují pořád něco kutit? Jestli je chcete jednoduše zaměstnat, dejte jim do ruky novou knížku z nakladatelství Mladá fronta „Příručka pro šikovné ruce“.

titul_velky

Knížka je to bytelná a zdá se odolná, přesně připravená na nevybíravé používání při výletech, experimentech v kuchyni i jiné domácí laboratoři nebo při kouzelnických výstupech. Pro holky, kterým je výhradně určena (kluci mají zákaz otevírání, v čemž jim má zabránit i gumička, která knížku přepásává), nabídne rady nejrůznějšího druhu – mohou podle ní zvládnout základy fotografování, vázání uzlů nebo šátkových oděvů, vyrobit si šikovné i ozdobné doplňky, upéct něco na zub nebo používat tajné písmo. Nečekejte tedy jen nějakou kosmetickou a módní rukověť. Na své si přijdou spíš slečny, které se nebojí ušpinit při vyrábění domácí houpačky z pneumatiky nebo třeba čokoládového „ježčího“ dezertu.

strana_1   strana_2

V Příručce pro šikovné holky na vás čeká celkem 120 stran nápadů, doprovázených svěžími ilustracemi, pár stránek na vlastní poznámky a dvě stránky samolepek, kterými si může každá slečna svou knížku ozvláštnit.
Příručka je dílem skupiny autorů a vyšla původně ve francouzském nakladatelstvíLarousse. To už samo o sobě napoví, že její ilustrace mají švih a nápady jsou multikulturní (Je libo japonské suši nebo africkou hru yoté?).
Pod stromeček knížku ještě stihnete pořídit, a pokud ne, dalších příležitostí se jistě najde spousta.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ověření *