Alex T. Smith: Bruno v záři reflektorů

Alex T. Smith: Bruno v záři reflektorů

Nevinná procházka malého pejska Bruna a jeho věrného přítele pana Žmolkofusky se zvrtla v pořádně nebezpečné dobrodružství.

Stačilo se přidat k podivně oblečeným členům tanečního kroužku, kteří mířili do zdejšího varieté. Při zkoušce pod vedením paní Piruetové se Bruno ukázal jako geniální tanečník – „trochu“ za to mohla muška, která mu zaletěla pod svetřík, a tolik to lechtalo!

titulBrunova lechtivá „choreografie“ byla přesně to pravé pro chystající se soutěž, v níž bylo hlavní výhrou právo sníst tolik zákusků v cukrárně pana Štrúdla, kolik kdo dokáže. Mezi soutěžícími, například tančícími dámami v nezvyklých kostýmech, kouzelníkem Zázračným Zoltánem nebo vikinskou zpěvačkou, ale začne řádit tajemný duch!

Všechna vystoupení jsou pokažená a pan Štrúdl může přijít i o život! Ještě že je mezi vystupujícími neohrožený Bruno a pan Žmolkofuska…

Originálně ilustrovaná knížečka jistě potěší fanoušky malého neobyčejného pejska, kteří ho znají již z předchozích šesti vydaných titulů (naposledy třeba Brunových Malovánek). Spisovatel a ilustrátor Alex T. Smith se s Brunem určitě ještě neloučí a má přichystáno další pokračování.

Knížku vydalo nakladatelství Mladá fronta a je vhodná pro děti od 5 let a hodí se i k předčítání, které vás o to víc potěší, že každá stránka je malým uměleckým dílem.

strana_1 strana_2

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ověření *