Hasiči – rozkládací 3D model hasičské stanice

Hasiči – rozkládací 3D model hasičské stanice

Hrdinové mnoha kluků, a jistě i holčiček, nosí červené kombinézy a prohánějí se ve velkých houkajících autech nebo rovnou vrtulníkem. Ano, jsou to hasiči! A o nich vyšla v nakladatelství Mladá fronta interaktivní knížka alias stavebnice Hasiči – hasičská stanice v akci (na DS jsme už psali o podobné – Stavebních strojích).

Krabice skrývá nečekané množství součástí. Když ji pomocí suchého zipu rozevřete, můžete si z ní rozložit základní budovu hasičské stanice i s okruhem příjezdových silnic. Uvnitř pak najdete papírové listy s vymačkávacími modely hasičského auta, vrtulníku a i samotných postaviček hasičů. A můžete jít do akce!

Vlastně ještě moment… Kdo neví úplně přesně, co takoví hasiči všechno dělají a co k tomu potřebují, tomu pomůže 32stránková obrázková knížka, ve které se to všechno dočte. Malí hasiči si ji mohou jak číst, tak stačí prohlížet obrázky. Kdyby některým terminům technicům nerozuměli, na konci knížečky je i malý slovníček.

Obsah knížky:

Hasičská stanice

Život na stanici

Zásahové vozy

Typy zásahových vozů

Nezbytné vybavení

Poplach!

Do akce!

Hašení požáru

Další výjezdy

Požární vrtulník

Další požární stroje

Jak si postavit modely

Slovníček

Jestli jste letos trochu zaspali Ježíška, ještě stihnete zaskočit do knihkupectví a pod stromečkem jistě s 3D modelem hasičské stanice uděláte velkou radost. Sada je vhodná pro malé požárníky od 5 let.

strana_3  krabicka_3

krabicka_2

postavicky

strana_2

strana_1

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ověření *