Den na planetě matek v Brně – už zítra!

Den na planetě matek v Brně – už zítra!

Oslavte tentokrát Den matek netradičně a přijďte se podívat do brněnského HaDivadla. Čeká na vás veřejná generálka představení Tajná zpráva z planety matek, společný oběd v Alfa pasáži i workshop.

Už v půl jedenácté dopoledne se pro malé návštěvníky otevře dětský koutek v Litevském centru (v prvním patře Alfa pasáže). Dejte tam své potomstvo a vyražte na veřejnou generálku představení Tajná zpráva z planety matek. Jestli občas čelíte otázkám typu Máte děti? Plánujete mít děti? Proč ještě nemáte děti? Jakou výmluvu nejčastěji používáte, když se vás ptají vaši známí? Máte rádi svoji matku? Máte rádi matky s dětmi? Co si o nich myslíte? Vadí vám? Obdivujete je? Připadají vám divné? Chcete být jako ony? Kdo jsou ony? Pak je představení pro vás jako stvořené.

Generálka končí v půl jedné – je tedy čas vyzvednout děcka z Dětského koutku a jít se společně podívat na Guerilla cooking. Společný oběd formou happeningu určitě pobaví celou rodinu. Koupit si můžete i pečivo z benefičního stánku.

Kdo už se najedl nebo ten, kdo nemá hlad, může zkusit plést v Guerilla knitting. Co takhle uplést svetr na strom nebo šálu pro lavičku? Vyzkoušet si to můžete odpoledne.

A ve tři odpoledne už můžete společně tančit a hýbat se v dalším workshopu.

Že zní program lákavě? No bodejť by ne, v Brně se dějí samé zajímavé akce!

Vy si už teď můžete rezervovat své místo na e-mailu produkce@hadivadlo.cz. A program si vytiskněte z přiloženého souboru.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ověření *