Irena Koukalová Uličná – Tvořivý adventní kalendář

Irena Koukalová Uličná – Tvořivý adventní kalendář

Nejkrásnější období v roce už je tady a jak si toto těšení i s dětmi užít a vychutnat si atmosféru naplno? V tom vám velmi dobře pomůže kniha z nakladatelství ALBATROS – TVOŘIVÝ ADVENTNÍ KALENDÁŘ.

24 dnů – 24 témat, spousta úkolů, omalovánek, tvoření a zajímavostí. Tipy, kam vyrazit na výlety, jak potěšit své nejbližší, tradiční i originální vánoční aktivity. To vše najdete na stránkách této velmi hezké publikace.

Na 245 stranách najdete na každý adventní den náměty, inspirace na různé činnosti a aktivity, které jsou podrobně popsány a doplněny barevnými fotografiemi, díky kterým bude pro vás tvoření hračkou.

Obsah knihy:
Den adventní
Den plánovací
Den sněhový
Den kosmetický
Den andělský
Den přáníčkový
Den albový
Den modelovací
Den barevný
Den voňavý
Den oříškový
Den zápalkový
Den světla
Den šicí
Den drátovací
Den čajový
Den lesní
Den jehličnatý
Den pohádkový
Den skřítkovský
Den ozdobný
Den balící
Den betlémský

Bavte se, poznávejte tradice a tvořte. Tato kniha se určitě stane vaším věrným společníkem. Můžete do ní kreslit, psát, lepit, vymalovávat. Hlavně si užijte přípravy na Vánoce a potěšte své nejbližší drobnostmi, které se vám jistě podaří s pomocí knížky snadno vytvořit.

Knihu Tvořivý adventní kalendář napsala Irena Koukalová Uličná a vydalo ji nakladatelství ALBATROS a je vhodná pro děti od 6 let.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ověření *