Andrew Fukuda – Hon a Kořist

Andrew Fukuda – Hon a Kořist
Pro všechny čtenáře, kteří si oblíbili trilogii HUNGER GAMES, přináší nakladatelství FRAGMENT další napínavou trilogii od autora Andrewa Fukudy. Jak zůstat na živu ve světě, kde jsou lidé považováni za pochoutku a všichni touží po jejich krvi?

Pravidla jsou jasná – nesmát se, nepotit se, neupozorňovat na sebe. A hlavně – nezamilovat se do jedné z nich.

Hlavní představitel – Gen – se liší od všech ostatních. Nedokáže běžet rychlostí blesku, sluneční světlo ho nezabije a nemá neukojitelnou touhu po krvi. Není upír, je člověk.

Gen je vybrán, aby se zúčastnil honu na poslední lidi (glupany). Jeho pečlivě utajovaný život se hroutí. Skupina bezcitných lovců začíná tušit, že s ním není něco v pořádku. Seznámení s dívkou – Září – v něm probudí city, které do té doby neznal… Gen našel něco a někoho, za co má cenu bojovat, a jeho potřeba přežít ve světě plném nemilosrdných dravců je stále silnější…

Podaří se mu nakonec skrýt svou pravou identitu? Bude nucen zúčastnit se honu na poslední žijící glupany? A pokud ano, jak celý lov dopadne? Nestane se nakonec z lovce naháněná kořist?

V druhém díle se dočteme, jak Gen a jeho lidští přátelé prchají nocí. Gena však nepronásledují jen krvežízniví lovci, ale i vzpomínky na dívku Záři, která zůstala v Ústavu pro studium glupanů… Klidným ho nenechávají ani probouzející se city k lidské dívce Sisy

Na svém útěku se dostanou až do lidské komunity žijící na tajném místě vysoko v horách, o kterém neměl nikdo z nich ani nejmenší potuchy, že vůbec existuje. Až do této chvíle byli všichni přesvědčeni, že jsou již poslední svého druhu…

Když si začnou myslet, že jsou konečně v bezpečí, události naberou nečekaný směr… Gen poznává, že nový svět, který objevili, je možná stejně zlý jako svět, který opustili. Nepřátelé se najednou valí ze všech stran, Genovi a Sisy začíná být jasné, že nemají nic než jeden druhého. Musí udělat vše, aby zachránili sebe i ostatní z jejich skupiny a nestali se kořistí.

Na jejich cestě Gen zjistí, že Vědec, který pomáhal ostatním glupanům vést život pod Kopulí a naučil je všemu potřebnému, je ve skutečnosti jeho dávno ztracený otec, který ho opustil jako malého chlapce a nechal ho na pospas okolnímu světu a o kterém si myslel, že se stal kořistí a je dávno mrtvý.

Objeví indicie, které jim mají pomoc najít Prapočátek – lék a pomoc při záchraně lidské populace…
Co nebo kdo je Prapočátek?
Knihy Hon a Kořist napsal Andrew Fukuda a vydalo je nakladatelství FRAGMENT.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Hvězdičkou označené položky jsou povinné.

Ověření *