Deník mimoňky podesáté! Příběhy neschopný psí chůvy

Deník mimoňky podesáté! Příběhy neschopný psí chůvy

MacKenzie odešla na jinou školu! A ne ledajakou, ale pořádně luxusní ústav. Všichni se z toho nemůžou vzpamatovat. Ale mimoňka Nikki od ní nemá nadobro pokoj, narazí na ni i s jejími novými spolužáky v cukrárně. A nestačí se divit… MacKenzie překroutila všechny Nikkiny úspěchy, jako by byly její, aby udělala na nové přátele dojem. Ale to je jejích lumpáren jenom začátek!

Nikki s Brandonem pomáhají v psím útulku, kde zažijí další překvapení – čeká na ně krabice se šesti malými štěňátky, která už se do útulku nevejdou. Něco s nimi musí vymyslet na pár dní, než se uvolní místo. Ale co s takovými neposedy? Budou se muset v péči o ně střídat, ale problémy na sebe nenechají dlouho čekat… U Nikki mají nový koberec a maminka žádné štěňátko, natož šest, domů nepustí. A co ve škole? Pod svícnem je největší tma, tak by se mohla schovat třeba… do právě opuštěné ředitelny. A to je konec!

Jak to dopadne se štěňaty i MacKenzie, když se do toho vloží ještě malé sestry obou sokyň, se dočtete na stránkách nového dílu Rachel Renée Russellové, který vydalo nakladatelství Mladá fronta. A jak se píše na předsádce, brzy tyto “holčičí” příběhy bude následovat série peripetií i pro kluky, a to s hrdinou Maxem Crumblym.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ověření *