Bohové Olympu – Neptunův syn

Bohové Olympu – Neptunův syn

Ztracený Percy Jackson se vrací zpět! Ztratil však paměť a neví, kdo je, odkud přišel a jaké je jeho poslání. Z hlubokého spánku se probudil u vlčice Lupy, která jej poslala do tábora Jupiter. Římské obdoby tábora Polokrevných. Všichni kolem ho považují za syna boha Neptuna. Římského boha moří. Společně se dvěma členy tábora je vyslán na Aljašku. Podaří se jim osvobodit boha smrti Thanata, kterého uvěznili obři? Jaké další nebezpečí čeká na Percyho, kterému se během cesty začíná vracet paměť?

Pro ty, kteří propadli knihám o Percy Jacksonovi máme výbornou zprávu. Nakladatelsví FRAGMENT vydalo pokračování 1. dílu – Bohové Olympu – Proroctví. Která volně navazovala na knihy Percy Jackson, se kterými jsme vás na Dětských stránkách také seznámili.

Ve 2. díle, Bohové Olympu – Neptunův syn, poznáme nové postavy z tábora Jupiter, který je obdobou tábora Polokrevných, ve kterém jsme se setkávali s Percy Jacksonem a kde jsme s ním a s jeho přáteli zažívali mnohá dobrodružství.

V prvním díle, Bohové Olympu – Proroctví, se Percy Jackson ztratil, jako by se po něm zem slehla a nebyl nikde k nalezení…

Konečně se tedy Percy vrací zpět, ale bohové si s ním pohrávají a bohyně Jasna ho přivádí do úplně cizího tábora, než ve kterém žil a ve kterém ho všichni znali. Nikdo z tábora Jupiter ani netuší, že nějaký jiný tábor existuje a proč se u nich vlastně Percy objevil…

Nakonec si i zde najde dva nové přátele, kteří mu věří a kteří si ho vyberou, aby je doprovázel na nebezpečné cestě až na Aljašku, kde již bohové nemají žádnou moc, a do určitého dne musí najít uvězněného boha smrti Thanata, jinak se zcela probudí zlo a bude to pro všechny zkáza…

Kdo jsou Percyho noví kamarádi? Dostanou se včas na Aljašku a najdou a osvobodí Thanata? Vrátí se z této nebezpečné výpravy všichni? Spojí se oba tábory a zvítězí nad zlem? Vrátí se Percymu zcela paměť? Setká se svými přáteli z tábora Polokrevných? … Naskýtá se nám mnoho otázek, na které najdete odpovědi, když si knížku přečtete. Určitě stojí za to!

Již vyšlo:

Bohové Olympu1      Kopie - Bohové Olympu2

Knihu Bohové Olympu – Neptunův syn napsal Rick Riordan, vydalo ji nakladatelství FRAGMENT a je vhodná pro čtenáře od 11 let.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Hvězdičkou označené položky jsou povinné.

Ověření *