Obrázková encyklopedie pro děti – lidské tělo

Obrázková encyklopedie pro děti – lidské tělo
Máte doma malého zvědavého caparta, který se pořád na něco vyptává a vy mu neumíte srozumitelně odpovědět? Nebo máte doma malého předškoláčka nebo školáčka, který se chce vědět, proč mu teče krev, když spadne nebo proč mu tečou slzy, když brečí, jak to, že dýchá apod.?

Najednou se začíná dozvídat, že člověk je vlastně takový složitý stroj a začne se určitě hned zajímat, jak takový stroj pracuje. A k tomu, abyste dětem dokázali správně a srozumitelně odpovědět, vám pomůže právě tato kniha.

Nakladatelství FRAGMENT vydalo knihu Obrázková encyklopedie pro děti – lidské tělo. Knihu poprvé vydalo  v roce 2013 v Belgii, nakladatelství Editions Caramel.

Seznámíte se s pejskem Doggem a s malým chlapcem – doktorem Rodentiusem, kteří vás budou provázet na této úžasné cestě lidským tělem.

Kniha je na křídovém papíře a je psaná pro děti velmi srozumitelnou formou a zajímavou formou. Každou kapitolu provází krásný obrázek, pomocí kterého se děti podrobně seznámí s lidským tělem.

lidske_telo  ¨

Knihu vydalo nakladatelství FRAGMENT, z anglického originálu ji přeložila Kateřina Orlová a je vhodná pro děti od 6 let.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Hvězdičkou označené položky jsou povinné.

Ověření *