Čertovské pohádky – knížka

Čertovské pohádky – knížka

Velmi aktivní děti ze školní družiny v Berouně-Závodí nám prostřednictvím paní vychovatelky neposlaly jen básničky, ale také několik čertovských pohádek. Také tentokrát jsme poprosili naši ilustrátorku, aby k příběhům nakreslila pár ilustrací.

Vznikla tak knížka, kterou si můžete zkrátit čekání na opravdické čerty během dlouhých večerů. Na knížku se můžete podívat zde.

Knížku si můžete stáhnout také z přiloženého PDF souboru.

Přílohy

2 Comment(s)

  • by Tereza Posted 6. 1. 2017 18:16

    Po přečtení těchto pohádek přemýšlím, kdo mohl takovou slataninu nesmyslů napsat. Pohádky nemají ani hlavu ani patu! Tohle opravdu není vhodná četba pro děti

    • by Psychokočka Posted 6. 2. 2017 22:49

      Onu „slátaninu nesmyslů“ napsaly samy děti, což je v úvodu uvedeno. Myslím, že se příliš nespletu, když řeknu, že každý nejsme schopen psát od útlého věku strukturované, jazykově dokonalé a nápadité texty. My jsme rádi, že děti čtou a samy něco tvoří a zveřejňování jejich pokusů považujeme za přínosné nejen pro ně, ale i pro ostatní. Pokud se jimi třeba vy inspirujete k tomu, abyste napsala něco lepšího, pak naše úsilí nevyšlo naprázdno. Těšíme se, že nám nějakou svou pohádku pošlete!

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ověření *