Tygří sága Colleen Houckové

Tygří sága Colleen Houckové

Podzimní dlouhá odpoledne jsou tady a jak příjemně strávit pomalu se vlekoucí čas doma v teple? Na nudu je nejlepší otevřít knihu… A právě Tygří sága od Colleen Houckové vám jistě tyto pochmurné chvíle zpříjemní. Teď už stačí jen zalistovat a ponořit se do příběhu Kelsey a prožít s ní všechna dobrodružství, nebezpečí, ale i zklamání a první lásku.

titul_1_velky

Tygrovo prokletí je prvním dílem romantické fantasy série, který vás strhne a zanechá ve vás pocit nenaplněné touhy.

Sedmnáctiletou Kelsey Hayesovou by nejspíš ani ve snu nenapadlo, co ji tohle léto čeká, že se bude pokoušet zlomit tři sta let starou indickou kletbu. A to se záhadným bílým tygrem Renem. Na druhé straně zeměkoule. Ale přesně to se stane.

Kelsey je vtažena do dobrodružství, kde na ni číhají temné síly, prastará magie a mystikou zahalené světy, v nichž není nic takové, jaké se na první pohled zdá. Nakonec musí riskovat vše, aby pochopila dávné proroctví a mohla kletbu zrušit navždy.

Kelseyno poslední léto bylo šílené. Tak šílené, že by tomu nikdo nevěřil. Vedle toho, že musela bojovat s hordou zákeřných opic a putovat indickou džunglí, se zamilovala do Rena, tři sta let starého prince.
Nové nebezpečí teď Kelsey přinutí, aby se vydala za dalším indickým dobrodružstvím s Renovým bratrem záporákem Kišanem. Nepravděpodobná dvojice si začne klást otázky ohledně svého skutečného osudu. A Renův život visí na vlásku, stejně jako pravda v Kelseyně srdci.

titul_2
Tygrova stezka je strhující pokračování Tygří ságy, v níž se trojice hlavních hrdinů dostane zase krůček blíž k prolomení prastaré kletby, která je svazuje.

Po přímém střetu s Lokešem, dávným nepřítelem bílého i černého tygra, zažívá Kelsey další šok. Její milovaný Ren se sice vrátil ze zajetí, ale vůbec si na nic nepamatuje. Navíc mu její blízkost přináší fyzickou bolest – každý dotek je pro něj hotové utrpení. Přesto Kelsey s oběma bratry pokračuje v boji za prolomení kletby.
Aby dosáhli kýženého cíle, musejí se setkat a vypořádat s pěti lstivými draky, z nichž některým jako by smysl pro fair play nic neříkal. Kromě toho Ren tak nějak nemá jasno ve svých citech a Kišan v nich zase má jasno až moc. Kelsey to zkrátka jako obvykle nebude mít vůbec jednoduché…

titul_3

Tygrova plavba – Kelsey a její tygři splnili už tři úkoly bohyně Durgy a zbývá jim splnit jen poslední, závěrečné proroctví, aby konečně zlomili kletbu. Jejich další pouť vede na Andamanské ostrovy, kde mají získat poslední Duržin dar – ohnivý bič – a s ním pak cestovat napříč časem, aby se pokusili porazit Lokeše, který je teď silnější a mocnější ne kdy dřív. Na cestě je čeká spousta nebezpečí, bolestivých ztrát, ale také rozhodnutí, která mohou zásadně ovlivnit nejen splnění jejich úkolu, ale také osud každého z nich.

titul_4
Tygrův osud je závěrečný díl napínavé Tygří ságy, ve které se naplní osud Rena a Kišana a kde se dočtete, zda se Kelsey podaří zlomit kletbu a naplnit svůj osud…

Knihy napsala Colleen Houcková a můžete se také podívat na oficiální stránky www.tigerscursebook.com.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ověření *