Knížečka s tvary do malé kapsy

Knížečka s tvary do malé kapsy

Vyrobte si svoji vlastní miniknížku a naučte se znát tvary. Stačí, když si vytisknete naši šablonu a přečtete návod. Ke složení knížky nebudete ani potřebovat lepidlo, a přesto budou stránky držet u sebe. Pak už stačí vzít pastelky a můžete vybarvovat jednotlivé obrázky.

Stáhněte si přiložený soubor (najdete ho v modrém rámečku Seznam příloh) a vytiskněte si obě stránky. Na jedné najdete přímo šablonu knížky, na druhé podrobný fotonávod.

Vystřihněte obvodový obdélník a složte knížečku podle návodu. Není to nic těžkého, zvládnou to i děti. Určitě budete mile překvapeni, jak pěkně drží knížka pohromadě.

Pak už můžete s dětmi vybarvovat jednotlivé obrázky podle toho, co je na stránce napsáno. Děti se naučí znát tvary, zopakují si barvy a určitě budou mít radost ze své vlastní knížky.

Napište nám, jak se vám tenhle nápad líbí a jestli budete chtít na Dětských stránkách najít i další miniknížky s jinými tématy.

2 komentáře/ů

  • od: Pavla Seherová dne: 26. 6. 2016 12:07

    Výborná věcička, moji třídu prvňáčků to zabavilo v předprázdninovám týdnu na celou hodinu, kdy jsme opakovali geometrické tvary.Knížku si odnášeli úplně nadšení. Dík za báječný nápad. Pavla Seherová
    Ráda bych knížku s písmeny-Abecedu, třeba i variantu s malými i velkými psacími písmeny.

    • od: redakce dne: 27. 6. 2016 12:13

      Děkujeme za pochvalu. Pokusíme se připravit knížku na téma písmen.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Hvězdičkou označené položky jsou povinné.

Ověření *