Fotopexeso – Zuzanka a Vojtíšek

Fotopexeso – Zuzanka a Vojtíšek

A máme tu další fotopexeso. Na fotkách tentokrát uvidíte Zuzanku a Vojtíška. Kartičky jsou pořád stejně velké, takže naše fotopexesa můžete libovolně kombinovat.

Paní Věra, která nám fotky poslala, přidala i básničku:

Zuzanka má dva roky,
ve všem stíhá kluky.
Dovádí a lítá v lese,
na bobech se sveze.

Bráška Vojtíšek má roků pět,
líbí se mu ve vodě dovádět.
V létě moc rád jezdí na výlety,
zkoumá přírodu a jiné světy.

V zimě naše děti láká
postavit si sněhuláka.
Každou volnou chvilku si hrají spolu venku.
Od jara až do zimy vymýšlejí blbiny.

Pexeso, jehož kartičky jsou stejně velké jako ostatní, která budeme vydávat, si můžete vytisknout z přiloženého souboru. Ten obsahuje na druhé stránce i rub kartiček s logem Dětských stránek. Stačí slepit nebo zalaminovat.

 

 

CHTĚLI BYSTE PEXESO S FOTKAMI VAŠICH DĚTÍ? S VAŠIMI DOMÁCÍMI MAZLÍČKY? S VAŠIMI FOTKAMI Z DOVOLENÉ? POŠLETE NÁM 10 FOTEK (podmínkou je vaše autorství) NA E-MAILOVOU ADRESU soutez@imprimis.cz A UDĚLÁME VÁM PEXESO NA MÍRU. TO SI PAK BUDOU MOCI VYTISKNOUT VŠICHNI ČTENÁŘI. Podmínkou je Váš souhlas – proto k e-mailu připojte větu: Souhlasím, aby fotografie byly využity v pexesu Dětských stránek a zveřejněny na www.detskestranky.cz.

Posíláte nám i fotky, které jste našli na internetu (známé dívčí skupiny, licencované obrázky z animovaných filmů) – takové fotky NEMŮŽEME zveřejnit, porušili bychom autorská práva, a to na Dětských stránkách neděláme. Posílejte, prosím, obrázky, které jste vyfotili vy sami.

 

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ověření *