Fotopexeso od Alice

Fotopexeso od Alice

Fotopexeso vás zaujalo a do redakční schránky už chodí první obrázky. Chcete se pochlubit pěknými fotkami a nabídnout je ostatním čtenářům jako pexeso? Můžete! Podívejte se, jaké pexeso jsme vytvořili z fotek od Alice. Dva kloučky uvidíte u bazénu, s hadicí v ruce nebo pod vodou.

Pexeso, jehož kartičky jsou stejně velké jako ostatní, která budeme vydávat, si můžete vytisknout z přiloženého souboru. Ten obsahuje na druhé stránce i rub kartiček s logem Dětských stránek. Stačí slepit nebo zalaminovat.

Koho najdete na kartičkách pexesa tentokrát?
Starší z kluků se jmenuje Martínek a jsou mu čtyři roky, mladší je roční Toník. Maminka o nich říká: “Jsou to veselí rarášci, mají rádi zvířátka, plavání, potápění, hasiče – prostě vše, u čeho se dá zažít pořádná legrace!”

 

 

CHTĚLI BYSTE PEXESO S FOTKAMI VAŠICH DĚTÍ? S VAŠIMI DOMÁCÍMI MAZLÍČKY? S VAŠIMI FOTKAMI Z DOVOLENÉ? POŠLETE NÁM 10 FOTEK (podmínkou je vaše autorství) NA E-MAILOVOU ADRESU soutez@imprimis.cz A UDĚLÁME VÁM PEXESO NA MÍRU. TO SI PAK BUDOU MOCI VYTISKNOUT VŠICHNI ČTENÁŘI. Podmínkou je Váš souhlas – proto k e-mailu připojte větu: Souhlasím, aby fotografie byly využity v pexesu Dětských stránek a zveřejněny na www.detskestranky.cz.

 

Přílohy

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ověření *