Dětský Minimax karneval

Dětský Minimax karneval

A je to tady! Každoroční karneval pro děti, který připravuje Minimax TV, se blíží. Ten letošní se uskuteční v sobotu 28. 2. 2009 v Kulturním domě Ládví. Na karneval jsou zvány všechny děti, které se rády baví. Bude se tu tančit, zpívat, soutěžit a mnoho dalšího. Hlavně nezapomeňte dobrou náladu a originální masku.

Příjemným karnevalovým odpolednem vás bude provázet oblíbený moderátor Petr Čermák. Program plný zábavy a soutěží odstartuje ve 14 hodin. Návštěvníky karnevalu čeká celá řada zajímavých vystoupení.

Můžeme se těšit na koncert zpěvačky a moderátorky Inky Rybářové, při kterém děti zažijí tu správnou disko párty. Zasoutěžit si zase mohou s klaunem Dendym. Nebude zde chybět ani kouzelník popleta Ruda Papežík, který děti pobaví svým kouzlením a pantomimou, do které se mohou děti přímo zapojit. Oblíbené písničky z pohádek zazpívá zpěvačka Gábina Goldová nebo Marta Vančová a zpěvák Jan Šmikmátor O špetku napětí se postará artistická dvojice Duo Jung, která předvede dechberoucí show s diabolky.

Ti nejmenší budou mít jistě radost z návštěvy ovečky Pětky a bernardýna Bohouška. Oblíbené pohádkové postavičky se s vámi podělí o popletenou pohádku. Dále bude k vidění atraktivní balónová show, na které se budou vyrábět originální balónkové kostýmy a masky dětem „šité“ přímo na míru.

Součástí programu budou i Minimax dílny, které se každoročně těší velké oblibě u všech návštěvníků. Nebude chybět oblíbené malování na obličej, tzv. face-painting. Budete se divit, jak rychle se může vaše děcko změnit v pohádkovou bytost!

Tvořivá dítka jistě zaujme možnost vybarvit si svou papírovou loutku oblíbené postavičky z pohádek Minimaxu. Loutky si po skončení karnevalového reje budou moci odnést domů. Pokud budete mít čas a chuť, jste srdečně zváni. Konec akce je plánován na 18. hodinu.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Hvězdičkou označené položky jsou povinné.

Ověření *