Zařiďte si zasněžený výhled z okna sami

Zařiďte si zasněžený výhled z okna sami

Pokud stále ještě, jako většina z nás, čekáte na bílou přikrývku v rámečku svého okna, máme pro vás tip, jak si k ní pomoci i bez zásahu shora. Jistě jste již postřehli existenci různých syntetických náhražek, které dokážou vyčarovat všemožné od mrazových obrázků na skle po pavučiny. A jeden takový sprej bude naším sv. Martinem – sprej na umělý sníh. S pomocí vlastní obrazotvornosti a pár pomůcek si můžete vytvořit zimní výhled podle vlastní chuti.

Co budete potřebovat:–    sprej na umělý sníh
–    zakrývací papírovou lepenku, která se používá např. při malování
–    nůžky a nápadsnih_okno_4,Jak na to:Na vybrané okno si zakrývací páskou vylepíte navržený motiv v negativu. Takže pozor! Co bude zakryté, zůstane průsvitné, volné plochy nastříkáte sprejem. V naší ukázce vznikla malá krajina s kostelíkem, ale můžete si vylepit např. vánoční motivy – kometu, stromeček,  svícen – nebo rampouchy, vločky, ptáčky na krmítku aj.

snih_okno_2

Poté nastříkáte volné plochy uvnitř motivu a v jeho bezprostředním okolí sněhovým sprejem. Po chvíli, kdy sníh zaschne, opatrně sejmete pásku a máte hotovo.

snih_okno_3

Obrázek vás může těšit celou (i pochmurnou) zimu až do jarního mytí oken. Sprej jde bez obtíží umýt, stačí jen vícekrát okno omýt vodou.

A romantická atmosféra bílých Vánoc i v době globálního oteplení je hotová.

snih_okno_4,

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ověření *