TV JimJam a nová show pro děti – Cirkus Toník

TV JimJam a nová show pro děti – Cirkus Toník

Dětský kanál JimJam si pro své diváky přichystal malý předvánoční dáreček. Od prosince bude totiž v celosvětové premiéře vysílat nový seriál Cirkus Toník (v originále Baby Antonio´s Circus), který pochází z dílny tvůrců populární show The Wiggles.

„Jsme moc rádi, že právě JimJam přinese celosvětovou premiéru tohoto nového seriálu”, říká Preena Bhatia, programová ředitelka kanálu JimJam. „Vždy jsme byli velkými fanoušky show The Wiggles a jejich nový pořad Cirkus Toník je skutečně originální program u kterého se děti skvěle pobaví.“

Anthony Field, tvůrce a ředitel „Cirkusu Toník“, říká: „Je to kouzelný cirkus pro děti v každém věku. Děti se u něj hodně nasmějí, naučí se různé nové dovednosti, a zároveň se potěší pohledem na krásné kostýmy a barvy. Cirkus od pradávna baví lidi po celém světě, různého věku i všech národností. Stejně tak i Cirkus Toník. Je to zkrátka ta nejskvělejší show na světě!“

cirkus_tomik_2

Cirkus Toník – to jsou živá představení malého Toníka a jeho kamarádů. Budeme sledovat neuvěřitelné kousky, jako je například akrobacie na trampolíně, představení se stuhou a jako tečka hula-hop. Pouze týmová práce jim pomůže úspěšně předvést náročné cirkusové dovednosti.

 

 

 

 

 

 

cirkus_tomik_3

JIM JAM je televizní stanice věnovaná dětem předškolního věku od 1 roku do 6 let. Program stanice JimJam je inspirován posledními světovými trendy v oblasti dětské televizní zábavy a přináší naprosto ojedinělou skladbu dětských pořadů, pohádek a písniček, u kterých se děti skvěle pobaví a zároveň mohou poznávat okolní svět a rozvíjet svou osobnost. JimJam baví i vychovává. Podporuje dětskou fantazii a tvořivost, pomáhá rozvíjet pohybové i jazykové schopnosti. To vše nenásilnou a hravou formou ve společnosti oblíbených dětských postaviček, jako jsou například Bořek Stavitel, Mašinka Tomáš nebo Požárník Sam. Se stanicí JimJam mohou mít rodiče jistotu, že čas strávený sledováním televize je pro jejich děti přínosný a zároveň je i baví.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ověření *