Soutěž až o 30 knížek s novými Dětskými stránkami

 

Asi nemá smysl ptát se vás, jestli jste si všimli, že Dětské stránky, které pro vás připravujeme už desátý rok, změnily vzhled. Při této příležitosti jsme pro vás připravili velkou soutěž. Tentokrát hrajeme o třicet knížek.

Ale nebude to jednoduché jako dosud: tentokrát nebudete tipovat správné odpovědi a klikat. Protože je ve hře tolik odměn, trochu jsme zadání ztížili. Snad nám to prominete – ani my jsme to při tvorbě nového, veselejšího webu neměli jednoduché. Na změně pracovalo asi dva měsíce několik lidí.

Chcete-li se soutěže zúčastnit, vezměte do ruky tužku či pastelky nebo si sedněte k počítači a napište nám básničku, povídku, pohádku, příběh, nakreslete omalovánku, hádanku nebo pracovní list, který bychom mohli na našich stránkách zveřejnit. Inspirace, co všechno můžete ztvárnit, najdete na Dětských stránkách habaděj. A když vás to bude bavit a vymyslíte toho víc, klidně nám pošlete víc soutěžních příspěvků (najednou nebo každý zvlášť); budete mít větší šanci na výhru.

Třicet nejlepších příspěvků s vaším svolením zveřejníme (pošlete nám také jméno, věk a bydliště, aby bylo jasno, s kým máme tu čest, a ať víme, pro jak velké dítě máme knížku připravit) a autorům pošleme některou z knih, o nichž jsme na Dětských stránkách psali nebo teprve psát budeme. Těšit se můžete například na tyto:

Příručka pro šikovné holky
Deník Mimoňky – Příběhy nepohádkový budoucnosti
Ondráškova abeceda
Fubi – nejlepší fotbalista v galaxii
Mlsná štika a jiné příběhy
Tři banány
Cirkus zlodějů a tombola zkázy
Povíš mi to?
Stavební stroje
Jan Hus očima krejčího Ondřeje a panny Anežky
Kouzelný rok v Kouzelné školce

Své příspěvky v elektronické formě (texty, naskenované obrázky) nám posílejte na adresu redakce@detskestranky.cz, v papírové podobě na adresu Dětské stránky, imprimis, s. r. o., Tychonova 43/5, 160 00  Praha 6. Soutěž končí 30. června 2016.