Náramky z gumiček a další super ozdoby

Náramky z gumiček a další super ozdoby
Představujeme vám první knížku o gumičkování od české autorky Moniky Hrabálkové se spoustou nápadů pro holky i kluky.

Také vás oslovila krása pestrobarevných gumiček a to, co všechno se z nich dá vytvořit? Jestli ano, určitě uvítáte novou knihu, kterou vydalo nakladatelství FRAGMENT.
naramky_titul_velky

Můžete se v ní inspirovat a podle podrobných návodů, krok za krokem, vyrobit originální ozdoby: barevné náramky, náhrdelník, čelenku, přívěsek na klíče či na mobil nebo třeba krásnou hvězdičku na tužku.

naramky_1

Slova autorky:
„Když se mi dostaly gumičky poprvé do rukou, jen jsem na ně koukala a říkala si, co by se z tak neobvyklého materiálu dalo stvořit. Čím delší dobu s nimi pracuji, tím víc odhaluji, že jde vlastně o techniky, které mají blízko ke klasickému háčkování a pletení.
Doufám, že i u vás to bude podobné a že spolu s vyzkoušením výrobků, které jsou v této knize, k vám začnou přilétat i nové nápady. Těší mě, že tahle zábava pohltila tolik dětí, protože je kreativní a rozvíjí fantazii. Navíc svou prací můžete potěšit a obdarovat spoustu lidí z řad rodiny i kamarádů…“

naramky_2

Knihu Náramky z gumiček a další super ozdoby vydalo nakladatelství FRAGMENT, napsala ji Monika Hrabálková a je vhodná pro děti všech věkových kategorií.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ověření *