Matýsek a Majdalenka – báječné čtení pro nejmenší

Matýsek a Majdalenka – báječné čtení pro nejmenší

Opět k vám zavítali vaši oblíbení skřítkové Majdalenka a Matýsek z Písmenkova, znáš je z časopisu Báječná školka a televizního pořadu Hračkování. Přídej se k nim a zažij další skvělá dobrodružství. V příbězích a komiksech se setkáš nejen s nimi, ale také s dalšími kamarády ….

Nakladatelství FRAGMENT  přichází již s druhou knihou o oblíbených skřítcích Matýskovi a  Majdalence z Písmenkova. Tyto skřítci si oblíbila spousta dětí, kteří budou moct poprosit své nejbližší, aby jim o nich přečetli nějaký příběh nebo komiks, pokud se zrovna na ně nebudou dívat v televizi nebo si prohlížet časopis. No a ti nejšikovnější si o nich budou moct přečíst sami.

 

V této knize najdete mnoho nových příběhu o Matýskovi a Majdalence a jejich nových kamarádech. Dozvíte se třeba, jak uspávali ježka Pichulku nebo jak vezli knížky do Knižní nemocnice (protože nejenom děti a dospělí, ale dokonce i knížky mohou stonat), ale proč se knihy rozstonaly, že musely i do Knižní nemocnice, to vám neprozradím, o tom si musíte přečíst v nové knížce …….

 

No a pro ty, kteří mají rádi komiksy je zde připraveno mnoho komiksových příběhů – třeba jaká mají být velikonoční kuřátka …..

 

 

Již vyšlo:             Matýsek a Majdalenka1

 

 

 

 

Ukázka z knihy :

                                         Matýsek a Majdalenka-obsah1 Matýsek a Majdalenka-obsah2

Knihu Matýsek a Majdalenka – vydalo nakladatelství FRAGMENT, napsaly ji Inka Rybářová a Marie Kšajtová, ilustroval ji Antonín Šplíchal, je vhodná pro děti od 5 let.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ověření *