Malované čtení – z pohádky do pohádky

Malované čtení – z pohádky do pohádky

Máte doma předškoláka nebo začínajícího čtenáře? Objevte společně s ním pohádkový svět a rozvíjejte jeho vnímání. Veselé obrázky, které nahrazují slova v textu, udrží jeho pozornost a čtení se stane zábavou.

Nakladatelství FRAGMENT přichází s další knížkou Malované čtení. Knihu ocení jak rodiče a prarodiče, kteří se rádi věnují svým ratolestem a nejen rozvíjejí jejich čtenářskou gramotnost, ale i obohacují jejich slovní zábavu, tak učitelé MŠ a ZŠ. Učitelé mohou tuto publikaci velice vhodně použít jako doplňkovou četbu pro děti, které mají vývojové poruchy učení a neradi čtou, protože jim to nejde… Díky tomu, že se nejedná o dlouhé texty, ale o krátké věty, které jsou psány velkým písmem, budou se dětem snadno číst, navíc jsou mezi jednotlivými řádky velké mezery a věty jsou prokládány obrázky. To vše usnadní a zpříjemní dětem četbu.V knize Malované čtení – Z pohádky do pohádky najdou děti ty nejznámější české pohádky, které si budou moct se svými nejbližšími přečíst. Tato publikace je velmi vhodná také pro děti, které ještě vůbec neumí číst a budou jen poslouchat a místo obrázků budou text doplňovat. Tím se pro ně čtení stane zábavou a nenásilnou formou u nich budete rozvíjet slovní zásobu. A nejen to, děti nebudou pouze pasivními posluchači, ale budou s vámi sledovat text a společně strávíte krásné chvíle nad knihou. Takže vlastně spojíte příjemné s užitečným…

Knihu Malované čtení – Z pohádky do pohádky vydalo nakladatelství FRAGMENT, napsala ji Marie Tetourová a ilustroval Antonín Šplíchal. Kniha je vhodná pro děti od 6 let.

malovane_cteni

Chcete si nejkrásnější české i světové pohádky připomenout během kreslení? V knížce Pohádkové omalovánky najdete 40 omalovánek na jejich motivy. Sadu jako elektronickou knihu ve formátu PDF vydalo nakladatelství e-bohém. Najdete ji na serveru JINÉ KNIHY. Jsou zde i další pracovní sešity ve formátu PDF připravené redakcí Dětských stránek. Všechny můžete mít za několik minut v počítači. Pak stačí listy vytisknout a můžete se dát do práce!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Hvězdičkou označené položky jsou povinné.

Ověření *