Maggie Stiefvater – Spirit Animals – Skrytá hrozba

Maggie Stiefvater – Spirit Animals – Skrytá hrozba

Prázdninovým čtenářům se znovu představují obyvatelé Erdasu, kteří dokážou pomocí kouzelného lektvaru vyvolat spirituální zvíře. Ne všem se to však podaří… Mezi vyvolené patří Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan, kteří díky tomuto poutu získali nadlidské schopnosti.

Jsou však i tací, kteří chtějí vyvolat spirituální zvíře i jinak než pomocí kouzelného lektvaru, a tak se snaží vytvořit látku, díky které se to podaří.
Nakonec se i jejich plány naplní a spirituální zvíře vyvolají. Jestli se ale tito jedinci postaví na stranu dobra, nebo naopak na stranu zla – proti vyvoleným? Co když tento dar zneužil někdo se sobeckými záměry? Čí moc potom bude větší? Nebo se nakonec všichni spojí?
Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan si na sebe a na své zvířecí pomocníky teprve zvykají, objevují jejich sílu a kouzelné vlastnosti. A není to právě jednoduché. Když se objeví krutý nepřítel, který je hodlá zničit, bude to pro ně těžká zkouška…

Již vyšlo:

Zrozeni_hrdinu_maly Skryta_hrozba_maly

Zapojit se do děje můžete i vy a zahrát si skvělou RPG hru. Jaké spirituální zvíře přijde za vámi? To zjistíte na www.spiritanimals.scholastic.com.

Ukázka z knihy:
Když se Abeke probudila, ze všeho nejdřív si všimla, že ještě není úplně ráno. V pokoji bylo pořád šero, i když venku už zpívali první ptáci. Hned potom ji zaujalo, že dveře pokoje jsou pootevřené a právě v nich mizí Urazin ocas. Nejspíš následoval zbytek jejího těla.
Když se Abeke zvedla, zamrkala a pokoušela se rozhodnout, jestli opravdu viděla leopardici odcházet, zaslechla tiché ťapání a spatřila, jak v chodbě mizí i Kunaya.
„Urazo,“ zasyčela Abeke a ohlédla se po spící Mej-lin. Tohle místo nebylo vhodné pro noční toulky. Jenže leopardice se nevrátila.
„Muhuvum?“ zabručela Mej-lin rozespale.
„Uraza je na chodbě,“ odpovědědla Abeke šeptem. „Jdu za ní.“
„Mhuf. Chceš pomoct?“ Vypadalo to, že dokonce i v polospánku se Mej-lin zdá podezelé, že se Abeke tak brzy chystá vyplížit z pokoje.“

Knihu Spirit Animal – Skrytá hrozba napsala Maggie Stiefvater, vydalo ji nakladatelství FRAGMENT a je vhodná pro čtenáře od 11 let.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Hvězdičkou označené položky jsou povinné.

Ověření *