Kouzelná třída

Kouzelná třída

Zuzana Pospíšilová je osvědčenou autorkou knížek pro děti. Zná dětský svět, dětská přání i dětské starosti. Její nová knížka se proto určitě zalíbí všem dětským čtenářům. A nejen jim. V edici Čtení pro prvňáčky vydává Grada knížku Kouzelná třída.

Kouzelná třídaKnížka je rozdělena do šestnácti stejně dlouhých kapitol. Nebo spíš stejně krátkých, protože je ušita na míru začínajícím čtenářům.

Jedna kapitola má vždy tři a kousek stránky a doplňují ji dva obrázky. Ty nakreslil ilustrátor Drahomír Trsťan a nutno říct, že věrně doplňují text a jsou jasné, přehledné a srozumitelné. Dětem se určitě budou líbit.

O čem Kouzelná třída je? Nechci prozrazovat celý děj, ale představte si třídu plnou dětí, ve které učí starý pan učitel Starý. A protože je na nezbedné žáčky krátký, vymění ho nová paní učitelka. Trochu záhadná, trochu kouzelná, trochu nevyzpytatelná Jasmína Bílá. A ve třídě se začnou dít věci!

kouzelna-trida-bilyS paní učitelkou Bílou děti zažijí spoustu dobrodružství. Malí čtenáři se v knížce ocitnou ve vyučování, na školním výletě, při hledání pokladu – stráví s dětmi celý školní rok.

Knížku Kouzelná třída si můžete koupit na stránkách nakladatelství Grada nebo ji můžete vyhrát v soutěži, kterou připravujeme.

Přečtěte si ukázku z knížky:

Kouzelná třída

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ověření *