JimJam čte dětem aneb Z pohádky do pohádky!

JimJam čte dětem aneb Z pohádky do pohádky!

V době plné technických vymožeností jen málokdy můžeme našim školáčkům a předškoláčkům dopřát opravdové pohádkové dobrodružství s jejich vysněnými hrdiny! Dětská televizní stanice JimJam se rozhodla podpořit ideu, že četba pomáhá dětem rozvíjet myšlení, představivost a rozšiřovat slovní zásobu, navíc společný čas strávený s rodiči je k nezaplacení. A právě proto pořádá JimJam zábavné odpoledne plné čtení a poslechu – JimJam pohádkování, které proběhne v sobotu 3. října 2009.

Televizní kanál JimJam je pro děti zcela bezpečným místem ke hře a  setkání s oblíbenými seriálovými kamarády. Netradiční akce pro pohádkové nadšence proběhne v 11 a 16 hodin v prostorách kavárny NeoCafé u knihkupectví Luxor, umístěné v obchodním centru Palladium Praha.

Nenechte se zmást představou odpoledne stráveného pouze listováním v obrázkových knihách a poslechem pohádek, ať už těch klasických českých nebo u dětí tolik oblíbených Bořek stavitel nebo Tomáš a přátelé.

Hned v úvodu děti přivítá již známý klaun Ferda, který bude pohádky dětem předčítat a jistě pro ně bude mít připravené nějaké překvapení. Děti budou mít během odpoledne opravdu napilno, kromě poslechu mohou soutěžit o mnoho atraktivních cen (hračky, knížky, dárky JimJam atd.) a předvést své dovednosti. Na vlastní oči spatří svého oblíbeného maskota Bing&Bonga, který se s nimi jistě rád vyfotí.

Samozřejmě dojde i na dáreček, každý malý návštěvník dostane na památku balónek JimJam. Takže neváhejte a vezměte celou svoji rodinu v sobotu 3. října 2009 do Palladia na odpoledne plné pohádkových zážitků!

 

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ověření *