Hrátky pro šikovné ruce a Velká kniha nápadů pro malé šikulky

Hrátky pro šikovné ruce a Velká kniha nápadů pro malé šikulky

Léto pomalu, ale jistě končí a je na čase připravit se na dny, kdy nebude každý den svítit sluníčko, abyste mohli vyrazit se svými ratolestmi někam do přírody. Co potom celý den doma, když se začne hlásit nuda a vám už dochází nápady, jak mrňousky zabavit?

Nakladatelství Albatros právě pro vás vydalo dvě knihy, které vám jistě pomůžou. A nebudete si s dětmi jenom hrát, ale budete rozvíjet i jejich fantazii a dovednosti!

Hratky_titul_velky

V první knize – Hrátky pro šikovné ruce od Inky Faustové – najdete na 94 stranách podrobné návody na výrobu různých výrobků – každá strana je doprovázena i fotkou hotového výrobku. Na konci knihy jsou připojeny šablony.

Hratky_strana_1  Hratky_strana_2

Kniha je rozdělena podle obtížnosti pro děti od 2 let.

sikulky_titul

Druhou knihou pro dlouhé chvíle je Velká kniha nápadů pro malé šikulky.
Zde najdete více než sto nápadů a návodů pro různé tvořivé činnosti, ale také recepty a hry. Naučíte se tu spoustu nových věcí – od pěstování až po přípravu dokonalé narozeninové oslavy. Dozvíte se, nejen jak přichystat letní piknik, zkrášlit pokojíček, ale i vyrobit originální šperky.

sikulky_strana_1  sikulky_strana_2

Tato kniha je vhodná pro děti od 8 let.

Knihu Hrátky pro šikovné ruce, vhodnou pro děti od 2 let, a Velkou knihu nápadů pro malé šikulky, určenou dětem od 8 let, vydalo nakladatelství ALBATROS.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ověření *