Fotopexeso – Lukášek a Dominik

Fotopexeso – Lukášek a Dominik

I s vašimi obrázky si můžou hrát čtenáři Dětských stránek pexeso. Dnešních deset fotek nám poslala Iveta a jsou na nich dva kluci: Lukášek a Dominik.

Lukáškovi je pět let a Dominikovi dva roky. Jak píše maminka: “Kluci jsou velmi čilí a aktivní, neustále něco vymýšlejí a nenechají maminku v klidu.” Je to vidět, když se podíváte na fotky 🙂 “Mají rádi jízdu na kole, plavání, vláčky, výlety a různá překvapení.”

Pexeso, jehož kartičky jsou stejně velké jako ostatní, která budeme vydávat, si můžete vytisknout z přiloženého souboru. Ten obsahuje na druhé stránce i rub kartiček s logem Dětských stránek. Stačí slepit nebo zalaminovat.

CHTĚLI BYSTE PEXESO S FOTKAMI VAŠICH DĚTÍ? S VAŠIMI DOMÁCÍMI MAZLÍČKY? S VAŠIMI FOTKAMI Z DOVOLENÉ? POŠLETE NÁM 10 FOTEK (podmínkou je vaše autorství) NA E-MAILOVOU ADRESU soutez@imprimis.cz A UDĚLÁME VÁM PEXESO NA MÍRU. TO SI PAK BUDOU MOCI VYTISKNOUT VŠICHNI ČTENÁŘI. Podmínkou je Váš souhlas – proto k e-mailu připojte větu: Souhlasím, aby fotografie byly využity v pexesu Dětských stránek a zveřejněny na www.detskestranky.cz.

Posíláte nám i fotky, které jste našli na internetu (známé dívčí skupiny, licencované obrázky z animovaných filmů) – takové fotky NEMŮŽEME zveřejnit, porušili bychom autorská práva, a to na Dětských stránkách neděláme. Posílejte, prosím, obrázky, které jste vyfotili vy sami.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ověření *