Deník mimoňky – Příběhy nehorázný primadony

Deník mimoňky – Příběhy nehorázný primadony

Podeváté (pokud nepočítáme vydání Tvého vymazleného mimózního deníčku, které nese pořadové číslo 8 ½) se vrací smolařka Nikki coby známá mimoňka. V Příběhu nehorázný primadony se naplno rozhoří spory mezi odvěkými znepřátelenými stranami – Nikki a MacKenzie.

titul_malyTy dvě mají už z minulého dílu zaděláno na problém, když MacKenzie omráčila Nikki míčem, a nyní ji za to čeká školní trest. Čištění sprch není tak hrozné jako to, že při tom Mackenzie zaleze do vlasů opravdu nechutný brouk. A když z nich zase vykoukne, už má někdo z pohotových spolužáků námět na řádně posměšné video. Za ostudu, která ji jistě čeká, MacKenzie viní Nikki. A to je začátek divoké jízdy plné intrik, podvodů a lží, která se na stránkách knížky rozehraje.

Jestli se Nikki s pomocí svých kámošek dostane z osidel pomstychtivé MacKenzie, to bude těžká věc. Zvlášť když do toho MacKenzie zatáhne i Brandona, zmocní se Nikčina deníku a neštítí se ani za Nikki vystupovat na chatovací stránce se Slečnou Všeználkovou. Pošpiní nejen její jméno, ale i slibně rozehraný vztah s Brandonem. Vyprávění mimoňky o tom, jak se s tím vypořádá, už na vás čeká na stránkách knížky.

Autorka Rachel Renée Russellová je původní profesí advokátka, možná i proto jí svět plný nepravostí a nástrah není cizí. Raději se ale zabývá pletkami náctiletých holek (jako matka dvou podobných ví, o čem je řeč) než proviněními dospělých. Jistě jsme se tak s Nikki a jejími přáteli i nepřáteli nesetkali naposled.

Knížka Deník mimoňky – Příběhy nehorázný primadony vyšla v nakladatelství Mladá fronta, bohatě ji ilustracemi doprovodila sama autorka Rachel Renée Russellová a je vhodná pro dívky (chlapce klidně taky) od 9 let.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Hvězdičkou označené položky jsou povinné.

Ověření *