Cesta na Měsíc – pojďte do 3D kina!

Cesta na Měsíc – pojďte do 3D kina!

„I první let na Měsíc měl své mouchy,“ píše se v informacích o novém 3D filmu pro děti. A můžete tomu věřit. Doslova. Na palubě Apolla 11 totiž kromě Armstronga. Aldrina a Collinse cestují tři malí muší kamarádi. V novém 3D filmu, na který nemusíte do IMAXu, protože se bude vysílat v celé České republice.
Společnost Intersonic přináší do našich kin zbrusu nový 3D film plný zábavy, napětí a dobrodružství.

Tři muší uličníci – Nat, I. Q. a Cvalda se připojí k první výpravě na Měsíc. A my se na jejich dobrodružství můžeme podívat trojrozměrně, protože v každém kině dostanou diváci speciální 3D brýle, díky kterým se stanou účastníky děje.

Kdo jsou ony statečné mouchy? Nat je dobrodruh, který nesmí nikde chybět. Cesta na Měsíc je jeho nápad. Ale když se někdo rozhodne být první mouchou na Měsíci, kdo mu to může rozmluvit? Nikdo. Maximálně ho někdo může krotit, brzdit a usměrňovat. A tím NĚKÝM je v tomto filmu mušák I. Q. – mušák s velkou inteligencí a pracujícím mozkem. Parťáka do týmu jim dělá Cvalda – nenasytná moucha, která si vždy a všude bere své zásoby jídla.

Správný kosmonautský tým má svůj podpůrný tým i na Zemi. U mušáků tomu není jinak. Paní Mušáková, Natova maminka, nemá pro dobrodružství svého synka pochopení. A to kluka ještě podporuje děda! Natův děda (Děda Mušák) vnukovi stoprocentně fandí a plní si aspoň zprostředkovaně svůj klukovský sen.

Nebyl by to správný příběh bez nepřátel. A ti nechybí ani v Cestě na Měsíc. Kdo jiný by Američanům chtěl překazit let než Rusové? V našem případě je to nejmocnější ruský muší generál Pupčev ruku v ruce s mušákem Igorem. Jak osudy zamíchá Naďa, která pracuje pro Pupčeva, ale ráda by se zase potkala s okouzlujícím panem Mušákem, kterého v mládí poznala?

To se můžete dozvědět už velmi brzy, protože 15. ledna má film Cesta na Měsíc 3D premiéru v českých kinech (v kině IMAX už 8. ledna).27

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ověření *